четвер, 17 жовтня 2019 р.

Химерні тварини і химерні люди

Химерні тварини і химерні люди.
Саме такою є перспектива поєднання в одному ембріоні клітин тварини і людини, яке вже було здійснене в Китаї іспанськими вченими з американського університету (людина-мавпа) і в Японії (людина-миша) цьогоріч. 
І хоча законодавці намагаються стримувати цей процес, а вчені запевняють, що вони тільки починають вивчати можливість вирощувати людські органи для трансплантології, щось мені підказує, що стародавні міфи і казки, а також персонажи фантастики і фентезі, починаючи з Франкенштейна з романа Мері Шеллі (1818), доктора Моро з романа Герберта Веллса (1896), професора Преображенського і Шарікова з роману Михаїла Булгатова (1925) аж до героїв Marvel, можуть стати реальністю. 
Так само, як поступово реальністю стають кіборги (людина-машина) і штучний інтелект.
Та й від гететично-модифікованих організмів до генетично-модифікованих людей - один крок.

Тому, розуміючи, що юридичні заборони і церковні анафеми не здатні зупинити ці процеси, варто вже сьогодні розпочинати філософські і богословські діалоги щодо біоетичних проблем, пов’язаних з розвитком сучасної науки і технологій. Можливо, саме в діалозі і співпраці науковців, богословів і філософів без претензій і з повагою до аргуменів сторін, ми зможемо зробити майбутнє наших нащадків більш людяним, ніж його описують антиутопії і кіберпанк.

1 коментар:

  1. Я був одружений сім років без жодної дитини, через це мій чоловік починає дивно поводитися, приїжджаючи останнім часом додому і більше не проводить зі мною часу, і він розлучився зі мною. Тож мені стало дуже сумно і втрачено в житті, тому що лікар сказав мені, що немає ніякого способу завагітніти, це дійсно зробить життя нещасним для мене. поки я не натрапив на друга, який розповів мені про DR AJAYI з Інтернету, як він допоміг багатьом жінкам із подібними проблемами, які я переживаю, тому я зв’язався з ним за адресою: drajayi1990@gmail.com та пояснив йому. він сказав мені все, що потрібно надати, перш ніж він міг би відмовитись від заклинання, щоб повернути мого чоловіка, що я і зробив, і він надіслав потужну молитву, яку я повинен був сказати посеред ночі, поки він кинув любовне заклинання. Це було диво, через 48 годин мій єдиний чоловік повернувся до мене і вибачився за все, що він зробив, і сказав мені, що він повністю готовий підтримати мене в будь-якій речі, яку я хочу. Я швидко зателефонував до лікаря AJAYI і сказав йому, що відбувається в цей момент, і він також підготував і надіслав мені лікарський засіб, який сказав, що це вилікує всі небажані захворювання або інфекції, що зупиняють мене від зачаття, а потім проінструктував мене про те, як користуватися це до зустрічі з моїм чоловіком. Ось після використання цієї рідної трави та кореня, через кілька тижнів я почала відчувати ознаки вагітності по всьому, по-справжньому я вагітна, я тільки що народила хлопчика 1-го числа цього місяця. Я обіцяю дозволити всьому світу знати про DR AJAYI для збереження моїх стосунків, а також для того, щоб дати мені дітей, я можу сьогодні з гордістю називати своє. Для будь-якої жінки, яка вважає це неможливим, ось вам можливість посміхнутися і принести щастя вашій родині, будь ласка, зв’яжіться з DR AJAYI електронною поштою: drajayi1990@gmail.com або зв’яжіться з його номером WhatsApp: +2347084887094 Дійсно, він - Бог посланий, щоб повернути загублених коханців і принести вам щастя.

    ВідповістиВидалити