понеділок, 8 липня 2019 р.

НЕукраїнський день родини, або Православний день закоханих?

Хто і коли запровадив в Україні День родини 8 липня?
Президент Янукович своїм указом у 2011 році. Незадовго до цього (у 2008 році) цей день став святковим в РФ.

Чому 8 липня?
Тому, що в цей день церковне святкування на честь Петра і Февронії Муромських (Росія).

Чи можна вважати Петра і Февронію покровителями традиційної родини?
Скоріш за все - ні, або лише частини родин. По-перше, тому, що їх історія - це скоріше історія кохання (?), яке перемогло соціальні і суспільні перепони і забобони. Княжий син одружився на дівчині з простої родини, яка його зцілила і... примусила (!) одружитися, хоч він спочатку і не дуже хотів. А потім була історія його відмови від влади заради дружини, кара місту і благання містян повернутися. До того ж дітей в цій родині, нажаль, не було. То, що з цієї історії можна розповідати дітям і молодим подружжям?!!!

І хіба ми (українські церкви і українська держава) не можемо знайти справжніх покровителів для традиційної родини?
Візьмемо хоча б біблійні родини, приклади яких згадуємо під час вінчання: Адама і Єву (яким Господь ще в раю дав заповідь плодитися і множитися); Авраама і Сарру (абсолютна більшість українців належить до аврамічних релігій і вважають цю родину праотцями усіх віруючих) та інші родини старозавітних патріархів; або новозавітні родини Захарії і Єлизавети (батьків Івана Хрестителя); Іоакіма і Анну (батьків Божої Матері). Та й саме т.зв. Святе Сімейство: Йосим, Діва Марія і Ісус, хіба не приклад для родин, особливо тих, де батько не рідний, але гідний.
Але, якщо вже хочемо наших, українських, покровителів родини, то давайте вшановувати святого князя Ярослава Мудрого і його дружину Інгігерду (в хрещенні Ірину, в чернецтві Анну і також святу Православної Церкви), які мали багато дітей, виховали їх, видали заміж і одружили так, що Ярослава можна називати "тестем всієї Європи". Є і інші родини наших святих гідних уваги і наслідування їх прикладу.

Або не будемо вигадувати велосипеда і будемо відзначати День родини разом з усім світом, 15 травня, як це встановила ООН. А ще щороку ООН пропонує світові не тільки святкувати, але й разом розмірковувати над тими викликами, які маємо сьогодні в наших родинах, шукаючи шляхи їх вирішення.

P.S. Я свідомо не поширював цей блог 8 липня, щоб не псувати настрій тим, хто вітав один одного, робив сюжети в медіа і писав про свої родини у соціальних мережах. Але фундамент, на якому ми будуємо нашу державу і наші родини має від початку бути міцним і правдивим.

P.S.S. До речі, в тій самій Росії далеко не всі православні в захваті від сенсів цього свята.

2 коментарі:

  1. Я був одружений сім років без жодної дитини, через це мій чоловік починає дивно поводитися, приїжджаючи останнім часом додому і більше не проводить зі мною часу, і він розлучився зі мною. Тож мені стало дуже сумно і втрачено в житті, тому що лікар сказав мені, що немає ніякого способу завагітніти, це дійсно зробить життя нещасним для мене. поки я не натрапив на друга, який розповів мені про DR AJAYI з Інтернету, як він допоміг багатьом жінкам із подібними проблемами, які я переживаю, тому я зв’язався з ним за адресою: drajayi1990@gmail.com та пояснив йому. він сказав мені все, що потрібно надати, перш ніж він міг би відмовитись від заклинання, щоб повернути мого чоловіка, що я і зробив, і він надіслав потужну молитву, яку я повинен був сказати посеред ночі, поки він кинув любовне заклинання. Це було диво, через 48 годин мій єдиний чоловік повернувся до мене і вибачився за все, що він зробив, і сказав мені, що він повністю готовий підтримати мене в будь-якій речі, яку я хочу. Я швидко зателефонував до лікаря AJAYI і сказав йому, що відбувається в цей момент, і він також підготував і надіслав мені лікарський засіб, який сказав, що це вилікує всі небажані захворювання або інфекції, що зупиняють мене від зачаття, а потім проінструктував мене про те, як користуватися це до зустрічі з моїм чоловіком. Ось після використання цієї рідної трави та кореня, через кілька тижнів я почала відчувати ознаки вагітності по всьому, по-справжньому я вагітна, я тільки що народила хлопчика 1-го числа цього місяця. Я обіцяю дозволити всьому світу знати про DR AJAYI для збереження моїх стосунків, а також для того, щоб дати мені дітей, я можу сьогодні з гордістю називати своє. Для будь-якої жінки, яка вважає це неможливим, ось вам можливість посміхнутися і принести щастя вашій родині, будь ласка, зв’яжіться з DR AJAYI електронною поштою: drajayi1990@gmail.com або зв’яжіться з його номером WhatsApp: +2347084887094 Дійсно, він - Бог посланий, щоб повернути загублених коханців і принести вам щастя.

    ВідповістиВидалити
  2. Ми з чоловіком одружені вже близько 7 років. Ми були щасливо одружені з двома дітьми, ось уже останній місяць я почав помічати у нього якусь дивну поведінку, а через кілька тижнів я дізнався, що мій чоловік бачить когось. Він почав приходити додому пізно з роботи, він ледве не переймається мною чи дітьми. Іноді він виходить і навіть не повертається додому близько 2-3 днів. Я зробив усе, що міг, щоб виправити цю проблему, але все було марно, я дуже хвилювався і потребував допомоги. Одного разу я переглянув Інтернет, який припустив, що доктор Ігбіновія може допомогти вирішити подружні проблеми, відновити порушені стосунки та так далі Так я відчув, що я повинен спробувати його, тому я зв’язався з ним, і він зробив заклинання для мене всього два дні, коли мій чоловік прийшов до мене і вибачився за ті злочини, які він зробив, і обіцяю ніколи більше цього не робити з тих пір, як усе повернувся до нормального. Я та моя сім'я знову щасливо живемо разом. Все завдяки доктору Ігбіновії. Якщо вам потрібен заклинатель, який може заклинання справді працює, пропоную вам зв’язатися з ним. Він вас не розчарує. Це його електронна пошта: doctorigbinovia93@gmail.com або WhatsApp / viber +2348144480786, приймайте речі як належне, і це буде взяте у вас

    ВідповістиВидалити